Transport Anglia – Transport z Anglii – Transport do Anglii

Oferujemy bezpieczny transport Anglia Polska oraz Polska Anglia. Dysponujemy nowoczesną flotą aut o ładowności od 1,5 do 24 ton. Zapewniamy bezpieczny przewozu towarów do Anglii. Obsługujemy przedsiębiorców lokalnych, firmy działające na terenie całego kraju oraz firmy o zasięgu międzynarodowym. Transport Anglia to usługa także dla osób prywatnych.
Z naszą firmą wyślesz różnorodny rodzaj ładunku i to bez zbędnych formalności. Obsługujemy transport drobnicowy, jak i transport cało pojazdowy. Transport Anglia Polska realizujemy zarówno dla towaru pakowanego na paletach, jak i towaru pakowanego ręcznie. Istnieje także możliwość założenia plomby na przestrzeń ładunkową – wystarczy zgłosić nam takie życzenie. Istotna może być też informacja, że auta z taboru naszej firmy Arrow TCS spełniają najwyższe normy ekologiczne.

Transport Anglia – jak przebiega dostawa Twojego ładunku?

Wychodząc naprzeciwko Twoim potrzebom zapewniamy transport z Anglii pojazdami wyposażonymi w skrzynię zamkniętą, plandekę, izotermy lub chłodnie. Nasze pojazdy do transportu ładunku to:

  • bus (firanka) -załadunek maksymalny do 1,5 tony ,
  • chłodnia -załadunek maksymalny do 22 ton,
  • auta ciężarowe z przyczepą – załadunek maksymalny 11 + 11 ton.
  • Firanka – załadunek maksymalny do 24 ton,
  • mega – załadunek maksymalny do 24 ton,

Po zrealizowaniu zlecenia wysyłamy do Ciebie dokumenty z potwierdzeniem oraz fakturę VAT. Cały etap transportu objęty jest monitoringiem, zatem w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twój ładunek. Towar obejmujemy ochroną ubezpieczeniową, posiadamy także certyfikaty, które stanowią najlepsze potwierdzenie kompetencji Arrow TCS w zakresie usług transportowo-spedycyjnych. Oferta transportu z Anglii i do Anglii obejmuje bezpłatną wycenę przewozu.

Zamów transport Anglia Polska już dziś

Arrow TCS gwarantuje przejrzyste zasady współpracy oraz sprawną komunikację. Oferujemy niskie stawki, szybki transport do Anglii. Jeśli interesuje Cię złożenie zlecenia na nasze usługi skorzystaj z formularza zamówień na stronie. Jeśli masz więcej pytań – skontaktuj się z nami. ZAPRASZAMY!