Transport Austria – Transport z Austrii – Transport do Austrii

Oferujemy usługi transportowe obejmujące kompleksowy transport do Austrii z Polski i z Polski do Austrii. 

  • Obsługujemy transport drobnicowy, jak i transport cało pojazdowy.
  • Transport Austria Polska realizujemy zarówno dla towaru pakowanego na paletach, jak i towaru pakowanego ręcznie.

Transport Austria z Arrow TCS – wiele zyskujesz

Zamawiając usługę transportu towarów do Austrii w firmie Arrow TCS zyskujesz atrakcyjne stawki za transport, bezpieczny przewóz ładunku, możliwość przewozu różnorodnego towaru, przejrzyste zasady współpracy. Podczas realizacji zlecenie Twój transport objęty jest monitoringiem aż do momentu, kiedy trafia na miejsce rozładunku. Możesz w każdej chwili dowiedzieć się, gdzie jest samochód z Twoim towarem i kiedy znajdzie się w miejscu docelowym. Z nami masz zawsze szybki i stały kontakt.
Nasz tabor to nowoczesne samochody ciężarowe o różnorodnych parametrach. Możemy przewiesić do Austrii towar na pojazdach o masie od 1,1 do 24 ton. Ponadto auta wykorzystywane przez firmę Arrow TCS spełniają najwyższe normy ekologiczne. Istnieje także możliwość założenia plomby na przestrzeń ładunkową – wystarczy zgłosić nam takie życzenie. Do Twojej dyspozycji są auta typy:

  • bus (firanka) – do 1,5 tony ,
  • chłodnia – do 22 ton,
  • auta ciężarowe z przyczepą – 11 + 11 ton.
  • firanka – do 24 ton,
  • mega – do 24 ton.

Transport Austria – przebieg współpracy

Usługa transport Austria realizowana jest zarówno dla towaru pakowanego na paletach, jak i pakowanego ręcznie. Przewożony ładunek objęty jest ponadto ochroną ubezpieczeniową. Po zrealizowaniu przewozu wysyłamy dokumenty potwierdzające zrealizowanie usługi oraz fakturę VAT do opłacenia dla Klienta. Posiadamy certyfikaty w zakresie przewozu towarów potwierdzające nasze kompetencje jako firmy transportowo-spedycyjnej o wieloletnim doświadczeniu na rynku.

Zamów usługę transportu Austria Polska

Wypełnij formularz zamówienia lub skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania o usługę transport Austria. Współpraca z Arrow TCS to gwarancja szybkiego kontaktu, bezpieczeństwa, przejrzystości. Zapraszamy.