Transport Hiszpania – Transport z Hiszpanii – Transport do Hiszpanii

Zleć transport do Hiszpanii i z Hiszpanii do Polski naszej firmie Arrow TCS. Usługi realizujemy bezpiecznie i najwyższym poziomie. Obsługujemy różnorodny rodzaj ładunku i to bez zbędnych formalności: transport drobnicowy, jak i transport cało pojazdowy. Transport Hiszpania Polska realizujemy zarówno dla towaru pakowanego na paletach, jak i towaru pakowanego ręcznie. Możemy także na Twoje życzenie założyć plomby na przestrzeń ładunkową. Oferujemy BEZPŁATNĄ wycenę kosztów transportu!
Dysponujemy nowoczesną flotą aut o ładowności od 1,5 do 24 ton. Nasze auta spełniają najwyższe normy ekologiczne. Wychodząc naprzeciwko Twoim potrzebom zapewniamy transport z Hiszpanii pojazdami wyposażonymi w skrzynię zamkniętą, plandekę, izotermy lub chłodnie. Nasze pojazdy do transportu ładunku to:

  • bus (firanka) – załadunek maksymalny do 1,5 tony ,
  • chłodnia – załadunek maksymalny do 22 ton,
  • auta ciężarowe z przyczepą – załadunek maksymalny 11 + 11 ton.
  • firanka – załadunek maksymalny do 24 ton,
  • mega – załadunek maksymalny do 24 ton,

Z nami masz 100% pewności, że Twój ładunek zostanie bezpiecznie dowieziony do Hiszpanii. Obsługujemy przedsiębiorstwa działające na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym, a także osoby prywatne.

Transport Hiszpania – jak przebiega dostawa Twojego ładunku?

Po zrealizowaniu zlecenia wysyłamy do Ciebie dokumenty z potwierdzeniem oraz fakturę VAT. Cały etap transportu objęty jest monitoringiem aż do punktu rozładunku, zatem w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twój ładunek. Towar obejmujemy ochroną ubezpieczeniową, posiadamy także certyfikaty w zakresie przewozu rzeczy, co potwierdza nasze kompetencje w zakresie usług transportowo-spedycyjnych.

Transport Hiszpania z Arrow TCS

TRANSPORT HISZPANIA to niskie stawki, bezpieczny przewóz ładunku, doskonały kontakt, monitoring transportu i przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do złożenia zamówienia.